У результаті кропітких семирічних досліджень кафедри промислової технології ліків Національного медичного університету ім. А. А. Богомольця, був розроблений унікальний, який не має аналогів, лікувально-косметичний комплекс «Імідж лабораторія».

Косметичні засоби «Імідж лабораторія» містять тільки натуральні рослинні або тваринні масла, вітаміни, екстракти лікарських трав і квітів, біологічно активні компоненти, спрямовані на збереження життєдіяльності клітин, уповільнення процесу старіння.

Косметичні засоби «Імідж лабораторія» мають яскраво виражений лікувальний ефект, оскільки творці комплексу переконані, що молодість і краса це, перш за все, здорове волосся, обличчя, тіло, зуби.
Спільно з французькими косметологами українськими медиками була розроблена декоративна фітокосметика «Je Taime». У ній з'єднана французька формула з фітопрепаратами, спрямованими на лікування і відновлення шкіри обличчя. Тушшю для вій може користуватися жінка навіть з яскраво вираженою алергією, крім цього, касторове і кокосова олії живлять вії, протидіють їх випадання, стимулюють зростання. Лак для нігтів містить нігтьової комплекс «цетіол» попереджає ламкість і розшарування нігтьових пластин.

Косметичні препарати торгової марки «Імідж лабораторія» пройшли успішне тестування в інституті екології і токсикології ім. Л. І. Медведя, Українському науково-гігієнічному центрі і за висновками Міністерства охорони здоров'я України, рекомендовані до вживання.


Продукція ТВО "Імідж лабораторія"

Вся наша продукція вироблена за рецептурами, розробленими ТПО «Імідж лабораторія» на базі кафедри технології ліків національного медичного університету ім. А. А. Богомольця за її участі та постійному контролі.

Безпосереднє виробництво здійснюється на найсучаснішому обладнанні найбільших підприємств фармацевтичної та косметологічної спрямованості:
- Фармацевтична фабрика НВО «Ельфа»;
- ВАТ концерн «Фреш Ап»;
- ТОВ «Скай»

Вся лінійка продуктів ТПО «Імідж лабораторія» містить тільки натуральні рослинні і тваринні масла, вітаміни, екстракти трав і квітів. Тому використання будь-якого препарату нашої торгової марки не викликає звикання і, як наслідок, залежності. А з огляду на несприятливу екологічну обстановку навколишнього середовища, на думку медиків, використання захисно-профілактічекіх косметичних препаратів показано всім без винятку. Вікових рамок і обмежень немає.