🇺🇦
10%
від замовлень відправляємо на
ЗСУ
💙💛

Оплата і доставка

Доставка по Україні Шановні клієнти зв'язку ситуацією в Україні доставка здійснюється лише по 100% оплаті. Вибачте за незручності сподіваємося на краще. Тримаємося. 🇺🇦 Доставка компанією "Нова Пошта"

Замовлення комплектується та передається до відділення компанії «Нова Пошта» протягом 1-4 робочих днів. Як тільки ваше посилання відправляється до вас – ви отримуєте SMS-повідомлення з номером ТТН, за яким можна точно дізнатися про дату прибуття замовлення в пункт призначення.

Зверніть увагу! Надсилання зберігається у відділенні компанії «Нова Пошта» 5 днів. Після цього повертається до відправника.

Кур'єром "Нова пошта"

Кур'єр компанії «Нова Пошта» забезпечує адресну доставку замовлень по всій території України. Коли посилка прибуде до вашого міста, представник кур'єрської служби зателефонує вам і попередить про доставку (за 30-60 хвилин до приїзду на адресу).

Доставка компанією "Укр Пошта"

Замовлення комплектується та передається у відділенні компанія "Укр Пошта" протягом 1-4 робочих днів. Як тільки ваше посилання відправляється до вас – ви отримуєте SMS-повідомлення з номером ТТН, за яким можна точно дізнатися про дату прибуття замовлення в пункт призначення.

Зверніть увагу! Надсилання зберігається у відділенні компанії "Укр Пошта" 5 днів. Після цього повертається до відправника.

Кур'єром "Укра Пошта"

Кур'єр компанії «Укр Пошта» забезпечує адресну доставку замовлень на всій території України. Коли посилка прибуде до вашого міста, представник кур'єрської служби зателефонує вам і попередить про доставку (за 30-60 хвилин до приїзду на адресу).

Доставка Justin

Доставка відправлень здійснюється відповідно до термінів та тарифів, зазначених на Сайті на день оформлення відправлення. Вартість доставки за тарифом перевізника. Відправлення здійснюється тричі на тиждень.


Якщо сума замовлення від 500грн та вище, доставка за наш рахунок! За умови 100% передоплати!

Самовивіз із м. Києва:

просп. Лісовий, 23 Б

Пн - Пт: з 09:00 до 18:00


просп. Степана Бандери 8

Пн - Пт: з 09:00 до 18:00


Харківське шосе 19

Мега сіті


Міжнародна доставка

Доставка по світу здійснюється компанією перевізником «Укрпошта» та оплачується під час оплати замовлення. Покупець відповідає за достовірність своїх персональних даних, внесених при оформленні замовлення.Оплата

Ми пропонуємо такі форми оплати замовлення:

Оплата карткою Visa/Mastercard в режимі онлайн, через систему електронних платежів

Післяплатою у відділенні "Нова Пошта", "Укрпошта".

Готівковий розрахунок у пункті самовивезення